"PRO FUTURO NAGYATÁD" Alapítvány

Kategória: Hírek Módosítás: 2019. december 17. kedd Megjelent: 2016. március 16. szerda

Felhívás a KSZC Nagyatádi Ady Endre Gimnáziuma, Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma alapítványának támogatására!

Kérjük Önöket, támogassák alapítványunkat személyi jövedelemadójuk 1 %-ával.

Az intézményünk által alapított "PRO FUTURO NAGYATÁD" Alapítvány célja, hogy a tehetséges tanulók számára szervezett tehetségtámogató programok elérhetővé váljanak.

A befolyt összeget az alábbi célokra használjuk fel: rendezvények látogatása, tanulmányi kirándulások, útiköltségek finanszírozása, egy-egy kis értékű, a tanulást támogató eszköz beszerzése, rászoruló tehetséges tanulók egyszeri támogatása egy tanulmányi cél (pl: nyelvvizsga) érdekében.

Adószám: 18764318-1-14                       "PRO FUTURO NAGYATÁD" Alapítvány

Kérjük szíves támogatásukat!

Felajánlásaikat előre is megköszönve:

Az Alapítvány Kuratóriuma

Pro Futuro Alapítvány pályázati felhívása (2019.12.17)

A 2017/18-as tanévben meghirdetett pályázatról készült képek megtekinthetők a galériában!